Sevgili yay ve yükselen yaylar Uzun süredir üzerinde düşündüğünüz hayallerinize dair ilk adımlar atacaksınız.

Sevgili yay ve yükselen yaylar; bir süredir çevrendeki insanlarla arandaki ilişkilere çok daha fazla özen göstereceksin. Kendini insanların arasında daha rahat hissettiğin ve sorumluluklarına karşı daha dikkat ettiğin bir gün olacak. Uzun süredir üzerinde düşündüğünüz hayallerinize dair ilk adımlar atacaksınız.

Yay-1

Bu değişim süreci ilk aşamada sizin için çok zor olarak başlasa da ilerleyen günlerde aldığınız karşılıklarla birlikte daha mutlu olacaksınız. Attığınız adımlardan asla pişmanlık duymayın içinizde hiçbir zaman kalmasın iyi ki yaptım deyin.

Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak! Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak!

Çevrendeki olaylara karşı daha duyarlı bir şekilde hareket edeceksin. Hızlı ve yoğun geçen çalışma temposu, seni yormak yerine motive edecek. Aşk hayatınızda beklenmedik sürprizler karşınıza çıkabilir. Bu gelişmelerin iyi ya da kötü olması sizin olaylara göstereceğiniz tutum ile doğru orantılı olabilir.

Biten ilişkinizin etkisinden kurtulmalı, mutlu ve hareketli yaşantınıza dönmelisiniz.  Bazı insanlara artık katlanamıyorsunuz. Bu işi küskünlük boyutuna vardırmayın. Konuşarak aranızdakileri çözebilirsiniz konuştuğunuz halde bir sonuca varmıyorsa akışına bırakın.