Süper Lig'in heyecan dolu 35. haftasında Galatasaray ile kritik bir mücadelede buluşacak olan Sivasspor'da, takımın sahaya süreceği 11 oyuncu ve maç stratejisi merak konusu oldu.

Sivas’ta 3 Kaleciden İkisinin Sözleşmesi Sona Eriyor Sivas’ta 3 Kaleciden İkisinin Sözleşmesi Sona Eriyor

Galatasaray ile Sivasspor arasındaki karşılaşma bugün saat 19.00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek. Bülent Uygun'un çalıştırdığı kırmızı beyazlı ekipte, Galatasaray maçında sahaya çıkacak 11 oyuncu ve kullanılacak taktikler merak ediliyor. Bülent Uygun'un takımı, rakiplerine göre farklı stratejilerle sahaya çıkmasıyla tanınıyor ve bu sebeple Galatasaray maçı için öngörülen taktikler netlik kazanmadı. Ancak, Sivasspor'un Galatasaray'a karşı 5-3-2 sistemiyle mücadele etme olasılığı yüksek görülüyor. Süper Lig'in ilk yarısında Sivas'ta oynanan mücadele 1-1 berabere sonuçlanmıştı.

Galatasaray ile Sivasspor arasındaki bu kritik mücadele öncesi, futbolseverlerin ve takipçilerin gözü, Sivasspor'un sahaya süreceği kadro ve oyun planında. Maç sonucunu merakla bekleyenler, Bülent Uygun'un taktik tercihlerini ve sahaya süreceği 11'i heyecanla bekliyor.