Sivaslı Gülenay Aygen, Beşiktaş teknik ekibinde görev yapmaya başladı. Süper lig ekibi Beşiktaş'ta Teknik Direktör olarak görev başı yapan Rıza Çalımbay, teknik ekibine Sivas'tan Gülenay Aygen'i dahil etti. Çalımbay'ın ekibinde analizci olarak görev yapacak Aygen'in, Çalımbay ve Beşiktaş'a önemli katkılarda bulunması bekleniyor.94170ef0-a338-4d9e-9fc5-4c4c73390c52

Sporun İçinde Büyüdü

Beşiktaş'ta analizci olarak görev başı yapan Gülenay Aygen, sporun içinde büyüdü. Uzun yıllar basketbol, kayak ve yüzme branşlarında sporcu olarak görevler yapan Aygen, bu üç kulvarda sayısız başarılara imza attı. Sporcu kimliğiyle dikkatleri üzerine çeken Gülenay Aygen'in, analizci olarakta başarılı olması bekleniyor.

Sivasspor Beraberliğe Abone Sivasspor Beraberliğe Abone

Cumhuriyet Üniversitesi Mezunu

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın ekibinde analizci olarak yer almaya başlayan Gülenay Aygen, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu. Okulu başarılı şekilde tamamlayan Gülenay Aygen, çalışkan ve sporcu kimliğiyle üniversitesinde dikkat çeken isimlerden oldu.

Sivaslılar Yakından Takip Ediyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'in teknik ekibinde analizci olarak görev başı yapan Sivaslı Gülenay Aygen'i, hemşehrileri yakından takip etmeye başladı.  Özellikle spor camiası genç isimden başarılı çalışmalara imzalar atmasını bekliyor.