31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere doğru geri sayım başladı. Bu süreçte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Kars, Sivas'ta ülkücü camianın birlik ve beraberlik içinde olduğunu vurgulayarak, önümüzdeki seçimlerin farklı bir dinamik içereceğine inanıyor.

Yaklaşık 2 aydır MHP teşkilatıyla birlikte sahada çalışmalarını sürdüren Reha Kars, bu seçimlerin diğerlerinden farklı olacağını ifade ediyor. Özellikle ülkücü camianın, güçlü bir aday üzerinde birleşerek karar vereceğini ve bu kararlılığın herkes tarafından görüleceğini belirtiyor. Kars'a göre, adayın ve ekibin etkin olabilmesi için hazırlanan projelerin şehre kazandırılmasında siyasi bir gücün desteğinin önemi büyük.

UZUN ; “İMZA YETKİLERİNİ FES EDECEĞİZ” UZUN ; “İMZA YETKİLERİNİ FES EDECEĞİZ”

Kars'ın açıklamalarına göre, Sivas'ta ülkücü camia birkaç farklı partide ciddi bir ayrışma yaşamış durumda. Ancak bu seferki seçimde durumun farklı olacağını düşünüyor. Ülkücü camianın, adayların ideolojik bağlılığına ve geçmişteki performansına odaklanarak karar vereceğini savunuyor. Bu şekilde, ülkücü camianın kararlı bir şekilde hareket ettiğini ve sonuçların da bu kararlılıkla şekilleneceğini düşünüyor.

Reha Kars, "Ülkücü camia, adaylara bakar ve hangi adayın daha ülkücü olduğuna karar verir. Bu sefer de aynı şekilde hareket edileceğine inanıyorum. Bu birlik ve beraberlik, seçim sonuçlarına da yansıyacak." şeklinde konuştu.