Adalet ve Kalkınma Partisi’nde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sivas’taki çekişmeler üst seviyeye çıkıyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye Türk Dünyasının Onurunu Taşıyan Madalya Takdim Edildi MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye Türk Dünyasının Onurunu Taşıyan Madalya Takdim Edildi

AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ile AK Parti Sivas İl Başkanlığı için adı geçen Murat Toraman’ın son günlerde sosyal medya paylaşımlarımda kullandıkları cümleler aşıklar atışmasını hatırlatıyor.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi yapmış olduğu paylaşımda, “Rüzgarsız havada dönen fırıldağın mutlaka bir üfleyeni vardır.” Cümlelerine yer verirken, AK Parti İl Başkanlığı için ismi geçen Murat Toraman ise yapmış olduğu paylaşımda, “Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil, gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir.” İfadelerini kullandı.

AK Parti’nin Sivas’ta önde gelen isimleri arasında sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımların ilerleyen günlerde farklı boyutlar alması bekleniyor.

Öte yandan bu atışmalara AK Parti İl Başkanlığı için isimleri geçen diğer adaylarında katılıp katılmayacağı merak ediliyor.