Sivas'ta seçmenlerin pazar günü yapılacak yerel seçimlerle ilgili düşüncelerini öğrenmek için sokak röportajları gerçekleştirdik.

Sokak röportajlarında, Sivaslıların seçimlere dair çeşitli düşüncelerini aldık. Seçmenler, adayların projelerini, partilerin vaatlerini ve kent için öncelikli gördükleri konuları dile getirdi. Bazıları istikrar ve hizmet odaklı bir yönetim talep ederken, diğerleri de şehrin ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümüne vurgu yaptı.

Seçmenlerin çoğunluğu, katılımcı bir demokrasi ve şeffaf bir yönetim talep ediyor. Adayların yerel ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaları ve seçim sürecinde dürüst ve adil olmaları bekleniyor.

Sivaslılara Sorduk! Emekliler Mağdur - Türkiye Gelir Bakımından Son Sırada! Sivaslılara Sorduk! Emekliler Mağdur - Türkiye Gelir Bakımından Son Sırada!

Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimler, Sivaslılar tarafından büyük bir ilgiyle bekleniyor. Şehrin geleceğini şekillendirecek olan bu seçimde, vatandaşların tercihleri ve beklentileri önemli bir rol oynayacak

Röportajımızda ZAFER PARTİSİ'ne oy verenler şu şekilde;