Bugün, anneler gününde, vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin anneleriyle duygusal bir buluşma gerçekleştirdik. 15 Temmuz Şehidimiz Halil Kantarcı’nın annesi Fadime Kantarcı, Talha Emre Zileligil Şehidimizin annesi Zübeyde Zileligil ve Turan Ergin Şehidimizin annesi Cennet Ergin ile yapılan röportajda, onların duygu ve düşüncelerine odaklandık.

Taha Emre Zilelgil

Bu ülkenin, bu vatanın, bu milletin değerleri için gözlerini kırpmadan şehit olan evlatlarının anneleriyle bir araya gelmek, onların yaşadığı duyguları anlamak ve onlara destek olmak bizim için son derece önemlidir.

Şehit Anneleri

Şehit annelerimizin ellerinden öpüyor, vatan için evlatlarını vermiş nice şehit annelerine selamlar gönderiyoruz. Başta şehitlerimizin anneleri olmak üzere, tüm evlatlarını kaybetmiş annelerin ve emeklerini esirgemeyen bütün annelerin anneler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Tunceli Müzesi'nde Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisi Tunceli Müzesi'nde Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisi

Sivas ŞehitŞehitin Var SivasAltınyayla Doğupınar Köyü