Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Ramazan ayı geleneği olan horoz şekerini Pazar Pazarında yüzlerce çocuğa hediye etti. Esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Kılıç, Ramazan'ın bereketini ve sevincini Sivaslılarla paylaştı.

Sivas'ta Ramazan coşkusu Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç'ın Pazar Pazarı ziyaretiyle zirveye çıktı. Ziyarette yüzlerce çocuğa horoz şekeri dağıtan Kılıç, Ramazan'ın manevi atmosferini ve bereketini Sivaslılarla birlikte yaşadı.

Pazar Pazarı'nda coşku dolu bir atmosfer yaşandı

UZUN ; “İMZA YETKİLERİNİ FES EDECEĞİZ” UZUN ; “İMZA YETKİLERİNİ FES EDECEĞİZ”

Zeki Kılıç, Pazar Pazarı'nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Ramazan ayının önemini ve bereketini vurgulayan Kılıç, Sivaslıların Ramazan'ını kutladı. Çocuklara horoz şekeri dağıtarak onları mutlu eden Kılıç, Pazarcı esnafının da sorunlarını dinledi.

Zeki Kılıç'tan Ramazan mesajı:

"11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek ayın hemşehrilerimize, şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Ramazan'ın bereketi, birlik ve beraberlik ruhu hepimizi kuşatsın."

Esnaf ve vatandaşlar Zeki Kılıç'ın ziyaretinden memnun kaldı

Zeki Kılıç'ın Pazar Pazarı ziyareti esnaf ve vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü. Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren esnaf ve vatandaşlar, Kılıç'ın samimi ve sıcak tavrına da övgü yağdırdı.