Sivasspor, Trendyol Süper Lig'in 13. haftasında sahasında Trabzonspor ile karşılaşmadan önce bugün gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Servet Çetin yönetimindeki antrenman, ısınma hareketleriyle başlayarak, 5'e 2 pas çalışmaları ve yarım sahada çift kale maçla devam etti.

Milli takım kamplarında bulunan oyuncuların antrenmana katılmadığı gözlemlenirken, Burak Kapacak ve Modou Barrow'un ise takımdan ayrı düz koşu yaptığı belirtildi. Kapacak'ın sakatlığının ardından düz koşulara başladığı birkaç gün önce bildirilmişti. Bu arada, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Sivasspor'un, yarın Kayseri'de mücadele edecek. Sivasspor yarın saat 14.30’da Kadir Has Tesisleri’nde Kayserispor ile bir hazırlık maçı yapacağı açıklandı. Kayserispor ile yapacağı hazırlık maçının kırmızı beyazlı ekibi süper ligde çıkacağı maça da hazırlık niteliğinde olacağı söyleniyor.

7 Gençten İkisi Şans Buldu 7 Gençten İkisi Şans Buldu

Sivasspor ile Trabzonspor arasındaki kritik müsabaka ise 27 Kasım Pazartesi günü, saat 20.00'de Sivas 4 Eylül Stadı'nda gerçekleşecek. Bu önemli karşılaşma öncesinde Sivasspor, hem ulusal hem de uluslararası düzeydeki rekabetin getirdiği zorlu süreçlere yönelik antrenmanlarla formunu sürdürmeye çalışıyor.