Yaklaşık 5 yıldır Tapu ve Kadastro 20. Bölge Müdürü olarak görev yapan Sivaslı Adnan Kahveci, yeni görev yeri olan Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'na atanmak üzere Sivas'taki görevinden ayrıldı. Sivaslılar tarafından sevilen ve sayılan Kahveci, görev yaptığı kurum çalışanları ve birçok kurum müdürü tarafından uğurlandı.

Adnan Kahveci'nin Sivas'taki Başarılı Hizmetleri

Ulu Cami'de Halı Temizliği Şikayeti: Vatandaşlar Yetkilileri Göreve Çağırıyor Ulu Cami'de Halı Temizliği Şikayeti: Vatandaşlar Yetkilileri Göreve Çağırıyor

Sivas'a önemli hizmetlerde bulunan Kahveci, Tapu Dairesi ve Yabancı İşler Dairesi Başkanlığı görevlerinde bulunmuş, Tapu Kadastro hizmet binasının kurum çalışanlarına kazandırılmasında önemli rol oynadığı söyleniyor. Tapu Kadastro Müdürlüğü'nün en önemli projelerinin mimarı olan Kahveci, çalışkan ve dürüst kişiliğiyle tanındığı belirtildi.

Anayasa Mahkemesi Başkanlığı'na Gidişi Sivas'ı Üzdü Ama Gururlandırdı

Adnan Kahveci'nin iyi bir idareci ve devlet adamı olması sebebiyle gidişi, kurum çalışanlarını üzse de, böylesine önemli bir göreve atanması gurur kaynağı olduğu aktarıldı. Çalışanlar, "Bizler razıyız. Sivas için önemli bir değerdi, yeni görevinde de başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ki gittiği her yere değer katacaktır." şeklinde duygularını ifade ettiler.

Sivaslı hemşerimiz Adnan Kahveci'ye ise Sivas Medya Center ailesi olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Muhabir: BÜLTEN