Özyürek, 14-28 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen seçimlerde büyük bir başarı elde ederek Sivas Milletvekili seçilmiş ve şimdi de yerel seçimler için kolları sıvamış durumda.

14-28 Mayıs Türkiye genel seçimlerinde Sivas'ta etkili bir kampanya yürüten Ahmet Özyürek, yerel seçimler için aynı özveriyi göstermeye kararlı. Sivil toplum kuruluşları ile kamu-kurum kuruluşlarına ziyaretler düzenleyerek ve mahalleleri gezip vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinliyor ve çözüm noktasında talimatlar vermeye devam ediyor.

Okul Servis Ücretleri Velileri Zorluyor Okul Servis Ücretleri Velileri Zorluyor

Ahmet Özyürek, genel seçim sürecinde Sivas'ta MHP'nin oy oranını arttırarak takdir toplamış bir isim olarak biliniyor. 'Sivas'ın Ağabeyi' olarak anılan Özyürek, Milliyetçi Hareket Partisi Sivas İl Başkanı Hakan Uygun ile uyumlu çalışmalar yürüterek Sivas'ta partisinin oy oranlarını artırmıştı. Bu uyumlu çalışma, genel seçimlerde başarıya ulaşmalarında etkili oldu. MHP Sivas Teşkilatı’nın genel seçimlerdeki çalışması Sivaslılar tarafından takdirle karşılandı.

Sivas'ta devam eden siyasi hareketlilik içerisinde, MHP'nin 2024 yılının Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçim stratejileri ve öne çıkacak isimleri merak konusu. 'Sivas'ın Ağabeyi' Ahmet Özyürek ve MHP Sivas Teşkilatı'nın, genel seçimlerdeki başarılarını yerel seçimlere de taşıyabilme yeteneği ve nasıl bir strateji izleyecekleri, Sivaslılar tarafından büyük bir merakla bekleniyor.