21 Nisan 2024 Pazar günü, Sivas'ta Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavı (ALES) heyecanı yaşandı. İlk sınavın gerçekleşmesi ile birlikte yoğunluk ise en çok sınav merkezlerinin girişlerinde ve bekleme alanlarında hissedildi.

Kaçırmayın! 1,5 Milyon TL'lik Opel Mokka Yarı Fiyatına Satılıyor! Kaçırmayın! 1,5 Milyon TL'lik Opel Mokka Yarı Fiyatına Satılıyor!

Whatsapp Image 2024 04 21 At 14.54.18 (1)Aileleriyle sınav merkezlerine gelen adaylar, sınava giriş listelerini ve kimliklerini kontrol ettirdikten sonra sınav salonlarına yönlendirildiler. Yoğunluğun en çoklaştığı noktalar ise sınav merkezlerinin girişleri ve bekleme alanları oldu.

Bugün Sivas'ta düzenlenen Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES), öğrencilerin aileleri ile birlikte okulların önünde yoğun bir katılımla gerçekleşti. Sabahın erken saatlerinden itibaren sınav için okullara gelen öğrenciler, aileleriyle birlikte sınav merkezlerine doğru hareket etti. Sınavdan çıkan öğrenciler ve aileleri, heyecanla sonuçları beklemeye başladı.

Whatsapp Image 2024 04 21 At 14.54.19