Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak amacıyla 7-17 yaş arası ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine Sivasspor'un Fenerbahçe ile oynayacağı maça katılabilecekleri 500 adet bilet hediye ediyor.

Biletler bugün saat 15.00 itibarıyla Passolig'in olduğu yerlerden alınabilecek. Biletler 500 adede ulaştığında proje sona erecek.

Adem Uzun Mecnun Otyakmaz

Proje kapsamında Sivas Belediyesi'nde Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve basın mensuplarının katıldığı toplantı düzenlendi.

Başkan Uzun “Sivas'ımızın en önemli markası Sivas sporumuza sahip çıkacağımızı her platformda dile getiriyoruz. Önümüzde biliyorsunuz Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını kutlayacağız. 23 Nisan 1920 yılında başlayan bir süreç bu sene de 104 yılını kutlayacağız. Bu süre içerisinde sayın başkanımızla birlikte ortak bir projemizde biz sizlerle paylaşmak istedik. 7 ve 17 yaş arasında ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimize pazartesi günü yani yarın Sivasspor'un Fenerbahçe ile yapacağı maç kapsamında 500 adet bileti çocuklarımıza hediye edeceğiz. Bugün saat 15:00 itibariyle Passolig olan 7 ve 17 yaş arası ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimiz Passolig'in olduğu yerlere ulaşıp buralardan biletlerini alabilecekler.” şeklinde konuştu.

Beyşehir'de Yardımsever Eller İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Giydirdi Beyşehir'de Yardımsever Eller İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Giydirdi

Adem Uzun Mecnun Otyakmaz 2

Mecnun Otyakmaz desteklerinden dolayı Sivas Belediyesine teşekkür ederek; “Seçimlerden önce Sivasspor’a yapmış olduğu ziyaretlerde Sivasspor için yapabileceğin birkaç projeden bahsederken biz de çok mutlu olmuştuk. Şimdi de bugün kendilerinin seçilmeleri ile birlikte bu projelerin hayata geçmesinden çok daha mutlu olduk. Bu güzel proje için Sayın Başkan'a çok teşekkür ediyoruz. Kardeşlerimiz 23 Nisan bayramında en azından sevdikleriyle Sivasspor'la birlikte kutlamaları için iyi bir fırsat oldu. Bu teklife ve proje için kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.