Selçuklu Mahallesi'nde yeni muhtarlık görevine başlayan Hasan Uğur Çakır, mahalle sakinlerine daha aktif bir hizmet sunmayı hedefliyor. Önceki muhtarın muhtarlığı kendi iş yerine taşımasıyla mağdur olan mahalle sakinlerinin beklentilerine cevap vermek için çalışacaklarını belirten Çakır, muhtarlığın sürekli olarak açık olacağını ve mahalle halkıyla sıkı iletişim halinde olacaklarını vurguladı.

Whatsapp Image 2024 04 24 At 17.07.51

Çocukların yoğun olarak kullandığı okul ve park alanlarının etrafına kasis yapılmasını talep eden Muhtar Çakır, bu sayede trafik kazalarının azaltılacağını ve sokakların daha güvenli hale geleceğini ifade etti. Ayrıca, hızlı araç kullanan ve trafik kurallarını ihlal eden sürücülerin çocukların güvenliği için ciddi bir risk oluşturduğunu dile getirdi.

Vekil Aksu İl Başkanlığı İçin Turan Topgül’ü Mü Destekliyor? Vekil Aksu İl Başkanlığı İçin Turan Topgül’ü Mü Destekliyor?

Bu görüşlerini Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş’in muhtarlığa yaptığı ziyarette paylaşan Muhtar Çakır, Geneş'in duyarlı yaklaşımı ve mahallenin sorunlarına gösterdiği ilgi için teşekkür etti. Ziyaret sırasında Çakır, Geneş'e nazik ziyaretleri için teşekkür ederek bir hediye takdim etti.

Muhtar Hasan Uğur Çakır'ın yeni dönemde mahalle halkının beklentilerini karşılamak için attığı adımlar, Selçuklu Mahallesi sakinleri tarafından takdir topluyor.