Ticari Araç Vince Çarpışması Sonucu 3 Kişi Yaralandı, 1'i Ağır Durumda Ticari Araç Vince Çarpışması Sonucu 3 Kişi Yaralandı, 1'i Ağır Durumda

Sivas siyasetinin genç ve çalışkan isimlerinden Turan Topgül, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından vatandaş odaklı çalışmalarına devam ediyor. Adalet ve Kalkınma Partisi’nden merkez ilçe başkanlığı, il genel meclisi üyeliği, belediye meclis üyeliği ve Sivas Belediyesi Belediye Başkanvekilliği görevlerinde bulunan Turan Topgül, 31 Mart yerel seçimlerinde ise AK Parti’nin Sivas listelerinde kendine yer bulamadı.

T Topgül 89 (1)


31 Mart yerel seçimlerinin ardından muhtarlıkları ziyaret etmeye başlayan ve vatandaş odaklı çalışmalarını sürdüren Turan Topgül, yapmış olduğu ziyaretler ile beğeni topluyor. Turan Topgül Tuzlugöl Mahallesi, Meraküm Mahallesi, Ahmet Turan Gazi Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Eğriköprü Mahallesi muhtarlıklarını ziyaret ederek seçimleri kazanan muhtarlara başarılar diledi.
Vatandaş odaklı çalışmalarına devam eden Sivas siyasetinin genç, çalışkan ve güler yüzünün bundan sonraki süreçte de sahalarda yerler alması bekleniyor.

T Topgül 89 (2)