Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Belediye Başkanlığı’na seçilen Adem Uzun’a destek vermek için Sivas’a geldi. Destici, Sultan şehrinin herkesle istişareler yapılarak yönetileceğini vurguladı.

31 Mart yerel seçimlerinde Sivas Belediye Başkanlığı’nı kazanan BBP adayı Adem Uzun'un başarısını kutlamak üzere Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek’i ziyaret etti. BBP Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun ile birlikte valiliği ziyaret eden Destici, belediye kapılarının tüm Sivaslılara açık olduğunu belirtti.

Sivas’ın yapılacak istişareler ile yönetileceğini vurgulayan Mustafa Destici, "Biz onların bıraktığı yeri, noktayı daha ileriye taşıyacağız. Tabii bunu yaparken elbette ki Sivaslılarla birlikte yapacağız. Burada Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak, diğer siyasi partilerin de görüşlerini alacağız ve onları bu sürece dâhil edeceğiz." dedi.

Semiha Ekinci’nin Adayı Hakan Akkaş Mı? Sivas AK Parti Teşkilatında Heyecanlı Bekleyiş Semiha Ekinci’nin Adayı Hakan Akkaş Mı? Sivas AK Parti Teşkilatında Heyecanlı Bekleyiş

Destici’nin valilik ziyaretinde BBP İl Başkanı Ahmet Polat ve diğer parti yetkilileri de hazır bulundu. Partililerin coşkulu karşılamasıyla Sivas Belediye Başkanlığı'nı ziyaret eden Destici, şehrin geleceği için önemli mesajlar verdi.

Belediye imkanlarıyla yapılabilecek her şeyin Sivas'ta en üst düzeyde gerçekleştirileceğini belirten Destici, Ankara'dan gereken desteklerin sağlanacağını ifade etti. Şehrin daha güvenli, yaşanabilir ve kalkınmış bir hale gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

BBP Genel Başkanı Destici'nin desteğiyle Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun'un çalışmaları devam ediyor.