Barajda Mahsur Kalan Balıkçılar Kurtarıldı Barajda Mahsur Kalan Balıkçılar Kurtarıldı

Kırıkkale'de, Millet Bulvarı üzerindeki bir kavşakta drift yaptığı kameralara yakalanan sürücüye, trafik ekipleri tarafından 32 bin 233 lira para cezası kesildi.

Olay, dün öğleden sonra saat 15:00 sıralarında meydana geldi. Motosikletli Yunus Timleri'nin devriye sırasında dikkatini çeken bir otomobilin sürücüsünün, kavşakta drift yaptığı görüldü. Hemen harekete geçen Yunus Timleri, drift atan aracı kısa sürede durdurdu.

Trafik ekiplerinin olay yerine gelmesiyle birlikte sürücüye, drift yapmak, ehliyetsiz araç kullanmak ve trafik işaret ve levhalarına uymamak gibi toplam 32 bin 233 lira para cezası kesildi.

Sürücünün drift yaptığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü'nün sosyal medya hesaplarından da paylaşılan kameralarda, sürücünün kavşakta drift attığı ve Yunus Timleri'nin aracı takip ederek durdurduğu görülüyor.

Emniyet yetkilileri, bu tür tehlikeli ve sorumsuz trafik davranışlarına karşı sürücüleri uyardı. Yetkililer, trafik kurallarına uymayan sürücülere karşı en ağır yaptırımların uygulanacağını da belirtti.