Bölgesel Amatör Lig (BAL) 11. Grup son hafta karşılaşmasında Sivas Kangalspor Malatyaspor’u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından ise saha içerisinde futbolcular ve kenar yönetimler arasında gergin anlar yaşandı.

Gergi̇n Anlar
Bölgesel Amatör Lig’de oynanan karşılaşmalarda Sivas’ı temsil eden Kangalspor, 11. Grup son hafta müsabakasında bugün sahasında Malatyaspor ile karşılaştı. Spor Vadisi 1 No’lu sahada saat 14.00’te başlayan müsabakanın ilk yarısını Malatyaspor 1-0 önde kapattı. Karşılaşmasının ikinci yarısında daha iyi futbol oynayan Kangalspor, ardı ardına bulduğu 2 golle mücadelede 2-1 öne geçti. Karşılaşmanın son dakikalarında gerginleşen oyun Kangalspor’un 2-1 galibiyetiyle sona erdi.

Sivasspor’da iki Genç 35 dakika Forma Giydi Sivasspor’da iki Genç 35 dakika Forma Giydi

M A L A T Y A S P O R
Maçın son düdüğünün ardından saha içerisinde futbolcular arasında başlayan sözlü gerginlik, oyuncuların birbirlerinin üzerine yürümeleri ile, birbirlerini itip kakmaları ile devam etti. Kenar yönetimlerinde sahaya girmesiyle gergin anların tansiyonu daha da yükseldi. Müsabakada görevli Spor Şube ve Çevik Kuvvet ekiplerinin hızlı ve doğru müdahaleleriyle saha içerisindeki gergin anlar daha büyük olaylara dönüşmeden sonlandırıldı.

K A N G A L S P O R