Kayseri'de yaşayan 2 çocuk annesi Hacer Nur Sığırcı, 41 yaşından sonra aldığı eğitimle kendi iş yerini açtı.

Hayallerini Gerçekleştirmek İçin KAYMEK'e Kayıt Oldu:

  • Türk Dili Edebiyatı mezunu Hacer Nur Sığırcı, ev hanımıyken yeni bir arayışa girdi.
  • Doğal taş, tespih ve gümüş üzerine takı yapmak istedi.
  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan KAYMEK'in kurslarına katıldı.

KAYMEK'te Eğitim Alarak Hayata Yeni Bir Yön Verdi:

  • Hacer Nur Sığırcı, KAYMEK kurslarında aldığı eğitimle hayatına yön verdi ve kendi iş yerini açtı.
  • Başarı hikayesini şu şekilde anlattı: "Ev hanımıyım ama yeni dükkân açtım. Doğal taş, tespih ve gümüş üzerine. Türk Dili Edebiyatı mezunuyum. Zaten kurslar gitmeyi seven, kendini geliştirmeyi seven birisiyim."

KAYMEK'in Kalitesine Vurgu Yaptı:

Yol Kenarında Uyurken Dikkat Sürücü Tarafından Ezilen Köpek Hayatını Kaybetti Yol Kenarında Uyurken Dikkat Sürücü Tarafından Ezilen Köpek Hayatını Kaybetti
  • Sığırcı, KAYMEK'in kalitesine ve aldığı eğitimin faydasına dikkat çekti.
  • "KAYMEK’e gelme serüvenimde uzun süredir taşlarla ilgileniyordum, bunu takıya, sanata dönüştürmek eksiğim vardı, araştırdım, evime çok yakın bir şekilde nasıl gidebilirim derken bunu KAYMEK’te gördüm. KAYMEK’in kaliteli oluşunu biliyordum. Alanında çok profesyonel olan hocamdan, arkadaşlarımdan çok memnun kaldım. Halen KAYMEK öğrencisiyim, hem kursuma hem de dükkânıma geliyorum. Biz orayı artık abla, kardeş gibi görüyorum, biz orada hayallerimizi paylaştık. Doğal taş önce merakla başladı, daha sonra bunu işe döktüm. Ücretsiz alabileceğiniz, herkesin evine, semtine yakın, profesyonel alabileceğiniz kurslara herkes gitsin. Sertifikasını alsın, ev hanımları evlerinde durmasınlar, bir şeyler üretsinler, insanlar tanısınlar" dedi.