Yiyecek Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mehmet Akgül, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü anlamlı bir ziyaret ile kutladı ve kadınların toplumdaki değerini vurguladı. Oda Başkanı Akgül ve yönetimi, bu özel gün vesilesiyle Sivas Medya Center bünyesinde bulunan Memleket Sivas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş'i ziyaret ederek, kadınların toplumdaki rolünü ve önemini takdir ettiklerini gösterdiler.

15 NİSAN 2024 ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 15 NİSAN 2024 ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Mehmet Akgül (2)

Ziyaret sırasında Başkan Akgül, kadınların toplumun her alanında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, onların güçlü ve etkili katkılarını vurguladı. "Kadınlar bizim için son derece değerlidir. Toplumun dengesi ve güzellikleri konusunda önemli bir rol oynarlar. Bu anlamlı günde sizleri ziyaret etmek istedik ve kadınların önemini bir kez daha vurgulamak istedik." şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ise, Oda Başkanı Akgül ve yönetiminin bu nazik ziyaretinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek, "Başkanımızın bizleri bu özel günde hatırlayıp ziyaret etmesi bizleri son derece memnun etti. Kadınların toplumdaki yerinin ve değerinin farkında olan bir Oda Başkanına sahip olmaktan gurur duyuyoruz." dedi.