Esnaf Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Mesut Dursun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi ve kadınların önemini vurguladı.
Esnaf Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı ve Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mesut Dursun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Sivas Medya Center bünyesinde bulunan Memleket Sivas Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş'e anlamlı bir ziyarette bulundu.

Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği Hacıyusuf’ta “Mezarlık Önünde Bayramlaşma” Geleneği

Iç 5


Ziyarette Başkan Dursun, "Kadınlar bizler için çok kıymetli. Toplumumuzun her alanında güzellikler saçan, dengeyi sağlayan kadınlarımız. Bu özel günde de sizin gününüzü kutlamak istedik. Kadınlarımızın çalışma hayatında daha çok yer almasını canı gönülden destekliyorum. Kadınlarımızın başarısıyla ile gurur duyuyoruz. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum." ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ise, "Başkanımıza bu anlamlı günde bizi hatırladığı ve ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.