Nevşehir'de 150 bin liralık jeneratör hırsızlığı kameralara yakalandı. Hırsız, polis tarafından kısa sürede yakalanarak çaldığı jeneratörü geri teslim etti.

Olay, Merkez 15 Temmuz Mahallesi'nde bulunan bir zincir markete bağlı iş yerinde meydana geldi. G.T. isimli şahıs, gece saatlerinde minibüs ile markete geldi ve iş yerinin yanında bulunan 150 bin lira değerindeki jeneratörü çaldı.

Market yetkilileri durumu polise bildirdi. Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri, olay yerinde inceleme yaptıktan sonra hırsızın plakasını ve kimliğini belirledi. G.T.'yi kısa sürede yakalayan ekipler, şahsın çaldığı jeneratörü il dışındaki bir bağ evinde sakladığını itiraf etmesini sağladı.

Eskişehir'de Trafik Kurallarını İhlal Eden 100 Motosiklet ve Motorlu Bisiklet Sürücüsüne Ceza Eskişehir'de Trafik Kurallarını İhlal Eden 100 Motosiklet ve Motorlu Bisiklet Sürücüsüne Ceza

Bağ evine yapılan baskında jeneratör ele geçirildi ve markete geri teslim edildi. G.T. ise emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli mercilere sevk edildi.