O İlçe 9’da Dokuz Yaptı O İlçe 9’da Dokuz Yaptı

Kadir Has Stadyumu'nda bugün saat 14.30’da başlayan ve futbolseverleri heyecanlandıran hazırlık maçı, Kayserispor ile Sivasspor arasında nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Ancak, her iki takım da kaleciyi geçmekte başarılı olamayarak 0-0 beraberlikle ayrıldı.

Sivasspor'un Teknik Direktörü Servet Çetin, hazırlık maçında sahaya çıkardığı ilk 11'i şu isimlerden oluşturdu: Erhan Erentürk, Murat Paluli, Achilleas Poungouras, Samba Camara, Ziya Erdal, Kader Keita, Hakan Arslan, Abdulkadir Parmak, Emre Gökay, Eren Kaya, Roman Kyvet. Bu kadro, takımın gücünü sahaya yansıtmak adına kritik bir sınav verdi.

Maç sonrasında futbolseverlerin gözleri ise Sivasspor'un 27 Kasım Pazartesi günü Trabzonspor ile karşılaşacağı lig maçına çevrildi. Bu önemli mücadele, 4 Eylül Stadyumu'nda gerçekleşecek ve her iki takım da ligdeki zorlu mücadele öncesi son hazırlıklarını tamamlamaya çalışacak. Hazırlık maçının ardından antrenmanlara hız veren takımlar, taraftarlarını heyecanlandırmak için en iyi performanslarını sahaya yansıtmak amacında.