Kayseri'de gazeteci Azim Deniz, evinden çıktığı esnada üzerine  kimliği belirsiz bir kişi veya kişiler tarafından ateş açıldı. Sırtından ve karnından yaralanan Deniz, tedavi altına alındı. Polis, saldırıyı gerçekleştiren kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Kuyumculardan Önemli Uyarı: Sahte Altınlara Karşı Dikkatli Olun! Kuyumculardan Önemli Uyarı: Sahte Altınlara Karşı Dikkatli Olun!

Saldırı Karasu Sokak'ta Gerçekleşti

ocasinan ilçesine bağlı Mimarsinan Mahallesi Karasu Sokak üzerinde meydana gelen olayda çıkan Deniz'in, kimliği belirsiz bir kişi veya kişiler tarafından saldırıya uğradığı ortaya çıktı. Sırtından ve karnından yaralanan Deniz, yakınları tarafından Kayseri Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Kayseri Şehir Hastanesi'ne sevk edilen Deniz, ameliyata alındı.

Polis Çalışma Başlattı

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde güvenlik önlemi alan ekipler inceleme yaptı. Polis ekipleri, olaya karışan kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Saldırıya Kınama Yağdı

Saldırıya siyasi partiler, sivil toplum örgütleri ve basın camiasından kınama yağdı. Saldırının basın özgürlüğüne saldırı olduğunu organize eden, saldırıyı gerçekleştirenlerin en kısa sürede yakalanmasını istedi.