Tunceli Müzesi'nde Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisi Tunceli Müzesi'nde Osman Hamdi Bey Kemahlıoğlu Özel Koleksiyonu Sergisi

Divriği Ulu Camii ve Darüşsifa’nın Pazartesi gerçekleştirilecek olan açılışına bakan nezdinde katılımın olup olmayacağı merak ediliyor.

Divriği Ulu Camii Ve Darüşsifa’nın Açılışına Bakan Nezdinde Katılan Olacak Mı (7)
Dünyanın en önemli eserleri arasında yer alan ve UNESCO listesinde de kendine yer bulan Divriği Ulu Camii ve Darüşsifa’ndaki 9 yıl süren restorasyon çalışmaları sona erdi. Pazartesi günü saat 13.00’de yapılacak olan törenle yeniden hizmete girecek olan Divriği Ulu Camii ve Darüşsifa’nın açılış programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telekonferans sistemi ile katılacak.

Divriği Ulu Camii Ve Darüşsifa’nın Açılışına Bakan Nezdinde Katılan Olacak Mı (4)
Divriği’de gerçekleştirilecek olan programa AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, AK Parti Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu ve Rukiye Genç Toy, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ve Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, il protokolünün tamamı ve çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor.
Divriği Ulu Camii ve Darüşsifa’nın açılış programına bakan nezdinde katılımın olup olmayacağı da merak ediliyor.