Carlos Mane Konyaspor Maçında 2 Gol Atarak 5. Golüne Ulaştı! Carlos Mane Konyaspor Maçında 2 Gol Atarak 5. Golüne Ulaştı!

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu 8. Sınıflar LGS'ye Kampa Giriyor!

Sivas'ta eğitimde öncü olan Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları, öğrencilerini en iyi şekilde hazırlamaya devam ediyor. Liselere Geçiş Sınavı (LGS) için 8. sınıf öğrencilerini hazırlayan CÜ Vakfı Okulları, öğrencilere yönelik kamp düzenliyor. 24 Nisan'da başlayan ve 10 Mayıs'ta sona erecek olan kamp boyunca yoğun soru çözümleri ve branş deneme sınavları yapılacak.

"LGS Son Tur Kampı Başladı"

CÜ Vakfı Okulları Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu Müdürü Ersin Yılmaz, kamp hakkında bilgi vererek, "8. sınıf öğrencilerimiz için 24 Nisan Çarşamba günü itibariyle kamp programına başladık. Taha Akgül Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kampta yoğun soru çözümü, branş denemeleri ve öğretmenlerimiz tarafından yapılan geri bildirimler yer alıyor. 10 Mayıs Cuma günü sona erecek kampımızda rehber öğretmenimiz ve tüm 8. sınıf branş öğretmenlerimiz öğrencilerimize destek oluyor. Umarım verimli bir kamp dönemi geçiririz. Kamp sonunda okula dönecek çocuklarımıza seri denemeler uygulanarak LGS'ye hazır hale getireceğiz. Şimdiden tüm öğrencilere başarılar diliyor, öğretmenlerimize ve velilere destekleri için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.