Kırıkkale’de üzerinde 150’den fazla bileklik, tespih, kalem, mandal, anahtarlık, kolye gibi çeşitli eşyalarla gezen Hayati Keser’i gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemiyor.

Ankara’nın Kalecik ilçesinden her hafta sonu pazar alışverişi için Kırıkkale’ye gelen Hayati Keser’i gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemiyor. Oto kurtarıcı olarak çalışan Keser, üzerinde bileklik, tespih, kalem, mandal, anahtarlık, kolye gibi çeşitli eşyalarla geziyor. Keser, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, dışarı çıkarken üzerindeki eşyalarla gezmeyi sevdiğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay: 'Fenni Fırın, Türkiye'nin En Modern Tesislerinden Biri Oldu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay: 'Fenni Fırın, Türkiye'nin En Modern Tesislerinden Biri Oldu

Pazarda herkesin kendisine baktığını ifade eden Keser, "Eskiden sevmiyordum takanlara da kızıyordum ama şimdi bir hobi olarak takıyorum her şey var. Uğur böceği, nazar boncuğu, bileklikler var bunları seviyorum. Fenerbahçeliyim ben. Her dışarı çıktığımda takarım böyle gezmeyi seviyorum. Çok konuşanlara devlete millete atanlara ağzına mandal tutuyorum. Herkes şaşıyoruz, pazarda herkes bana bakıyor. Her pazar geliyorum. Kalecikliyim ben oto kurtarma işi yapıyorum" dedi.