E-Mühür Nedir? Ne İşe Yarar? E-Mühür ile Kamu İşlemlerinde Neler Değişecek? E-Mühür Nedir? Ne İşe Yarar? E-Mühür ile Kamu İşlemlerinde Neler Değişecek?

Eskişehir'de seyyar balon satıcısı Eyüp Ketenci, geçtiğimiz ay elinden kaçırması sonucu ağaca takılan onlarca balonunun oluşturduğu ilginç görüntüyle ilgili konuştu. Ketenci, "Yaklaşık 2 bin 500 lira zarara uğradım. Artık balonları elime daha sıkı bağlıyorum" dedi.

Ekmek parası kazanmak için gayret gösteren Ketenci, Porsuk Bulvarı'nda kaza eseri elindeki bütün uçan balonları kaçırmıştı. Balonlar bölgedeki bir ağaca takılırken, Ketenci tüm çabalarına rağmen mallarını geri alamamıştı.

Ketenci, balonlarını bir çocuğa satış yaparken elinden kaçırdığını ve yaklaşık 2 bin 500 lira zarara uğradığını söyledi. Balonların havalandıktan sonra büyük bir üzüntü yaşadığını da sözlerine ekleyen Ketenci, artık ürünlerini eline eskisinden sıkı bağlayarak daha tedbirli davrandığını belirtti.

Ketenci'nin sözleri:

  • "Bir tane çocuk geliyordu, ona balon verecektim. Sonra ipi onun eline bağlayacakken benim balonlarım çekip gitti. Geri de alamadım, nasıl alacaksın? Uçar gider. Hiç girişimde bile bulunmadım. Ama çok üzüldüm. Aşağı yukarı 2 bin lira zararım oldu."

  • "Çevredeki insanlar da 'Yazık olmuş' deyip geçtiler. Ama olabiliyor yani böyle. O günden sonra balonları daha sıkı, iyice bağlamaya başladım. Şimdi eskisi gibi ipleri bırakmıyorum, koparıyorum ve öyle müşteriye veriyorum."

Editör: İhlas Haber Ajansı