Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, spor ve eğlence dolu bir atmosferde gerçekleşti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yerel yönetim hizmetlerini en üst seviyeden gerçekleştirirken, Kayseri'yi hizmete açtığı tesisler ve ev sahipliği yaptığı organizasyonlarla "sporun başkenti" haline getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kurban Bayramı Kargo Çalışma Saatleri 2024: Ne Zaman Açılacaklar? Kurban Bayramı Kargo Çalışma Saatleri 2024: Ne Zaman Açılacaklar?

Bu kapsamda Kayseri'ye ACES Europe Derneği tarafından 2024 yılı Avrupa Spor Şehri ünvanını kazandıran Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde tenis, plaj voleybolu, ayak tenisi ve 3x3 basketbol turnuvaları heyecanla sona erdi.

Büyük çekişmeye sahne olan turnuvalarda:

  • Takımlar hem doyasıya eğlendi hem de farklı branşlarda spor yapma imkânı buldu.

  • Kazanan takımlara ve dereceye giren sporculara çeşitli hediyeler verildi.

Ayrıca, Türkiye'nin en büyük millet bahçelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Koşusu da büyük ilgi gördü.

Koşuya yaklaşık 500 kişi katıldı.

  • Gençlik Koşusu'nun startını Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç verdi.

  • 3 kilometrelik parkurda gerçekleşen koşu sonrasında ödül töreninde sporculara birçok hediyeler verildi.

  • Ödüller, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cenani Ayaydın ve Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş tarafından takdim edildi.

Editör: İhlas Haber Ajansı