Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ile birlikte Kayseri’deki Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde gerçekleştirilen Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu Minik ve Yıldız Milli Takımı seçmelerine katıldı.

Saldırılan Atatürk heykeli onarıldı Saldırılan Atatürk heykeli onarıldı

Kayseri'de Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu Minik ve Yıldız Milli Takımı seçmeleri, büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Seçmelere, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve çok sayıda sporcu katıldı.

Seçmeler Büyük İlgi Gördü:

Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi'nde yapılan seçmelere yoğun ilgi gösterildi. Minik ve Yıldız kategorilerinde yarışan sporcular, atlı okçuluk becerilerini sergileyerek milli takıma seçilmek için mücadele ettiler.

Konuşmalar ve Teşekkürler:

Seçmelerde bir konuşma yapan Başkan Büyükkılıç, federasyona bu organizasyonu düzenledikleri için teşekkür etti ve milli sporculara başarılar diledi. Büyükkılıç ayrıca, ödül ve derece alan sporcuları da tebrik etti.

Seçmelerde, Atlı Okçuluk eğitmenlerine sertifikaları, minik sporculara başarı belgeleri de takdim edildi.

Kaynak: iha