31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için çalışmalara start veren Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas İl Teşkilatı aday adaylığı başvuru sürecine girdi. Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in yeniden aday adayı olacağını açıklamasıyla birlikte süreç hızlanırken 2001 yılından bu yana Adalet ve Kalkınma Partisi’nin birçok kademesinde görev yapan Turan Topgül’de aday adaylığı açıklaması yaptı.

Doğu Ekspresi Rağbet Görmeye Başladı Doğu Ekspresi Rağbet Görmeye Başladı

Hilmi Bilgin ile Turan Topgül aday adaylığı sürecinde çalışmaları hızlandırırken, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin tüm kademeleri de saha çalışmalarını devam ettiriyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Milletvekilleri Abdullah Güler, Hakan Aksu ve Rukiye Toy ile, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay’ın Parti Genel Merkezi’nde mahalle başkanlarıyla buluşmasının ardından Milletvekili Hakan Aksu, Suşehri’nde vatandaşlarla bugün bir araya gelecek.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmesi ve sahalarda sıkça yer alması kamuoyundan tam not alıyor. 14-28 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Genel Seçimleri’nde süreç sonuna kadar vatandaşlarla iç içe olan Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu ile Rukiye Toy’un çalışmaları da vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor.

Bugün saat 15:00 ile 17:00 saatleri arasında Suşehri İlçe Başkanlığı’nda vatandaşlarla bir araya gelecek olan Milletvekili Hakan Aksu’nun vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyerek çözüm noktasında talimatlar vereceği belirtiliyor.232cb295-5335-47ab-8b0e-db2a371cabbe