Abdullah Güler, Hilmi Bilgin’i Mi İstiyor? Abdullah Güler, Hilmi Bilgin’i Mi İstiyor?

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 65 mahalledeki başkanlarıyla birlikte AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Genel Merkez’de AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, AK Parti Sivas Milletvekilleri Hakan Aksu, Rukiye Genç Toy ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Semiha Ekinci'yle mahalle başkanları bir araya geldi.

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimlerinde merkezde yapılacak olan çalışmalarla ilgili ilçe başkanı Burak Kuruçay, AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, AK Parti Milletvekilleri Hakan Aksu, Rukiye Genç Toy ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Semiha Ekinci’ye bilgilendirmeler yaptı.F-_qovyWIAAZ7Lf

Başkan Kuruçay, “Seçime Hazırız”

Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek mahalli idareler seçimlerine merkez ilçe olarak hazır olduklarını söyledi. Merkez ilçe olarak Sivas’ta bir ilke imza attıklarını kaydeden Burak Kuruçay, “65 mahalle başkanımızla genel merkezimizi ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde AK Parti Grup Başkanımız ve Sivas Milletvekilimiz Abdullah Güler, diğer vekillerimiz Hakan Aksu, Rukiye Genç Toy ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Semiha Ekinci ile bir araya geldik. Seçim öncesinde yapmış olduğumuz istişarelerden iyi dönüşümler aldık. Başta Grup Başkanımız Abdullah Güler olmak üzere bizleri Ankara’da çok iyi şekilde konuk eden milletvekillerimiz Hakan Aksu, Rukiye Genç Toy ve Yerel Yönetimle Başkan Yardımcımız Semiha Ekinci’ye teşekkür ediyoruz. Genel merkezimizin mahalli idare seçimlerine yönelik yapmış olduğu çalışmaları yakinen takip etme şansı elde ettik. Yapılan çalışmalardaki enerji beni, yönetimimi ve 65 mahalle başkanımı mutlu etti. Genel merkezde aldığımız güzel enerji ile birlikte bizlerde Sivas’ta yapmış olduğumuz çalışmalara kaldığımız yerden daha istekli ve arzulu şekilde devam edeceğiz.” dedi.

Öte yandan AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Ankara’da yapılan istişare toplantısından mahalle başkanlarının memnuniyet duydukları ifade ediliyor.