Oy potansiyeli açısından Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kalesi konumunda olan Sivas’ta seçim çalışmaları son sürat devam ediyor. Siyasi partilerde hareketlilik sürerken Adalet ve Kalkınma Partisi, seyyar sandık başvurularına start verdi.

Seçmenlerin seçme hakkını saklı tutmak amacıyla projeler geliştiren Adalet ve Kalkınma Partisi’nin geçtiğimiz yıllarda başlattığı seyyar sandık uygulamasıyla engelli vatandaşlar evlerinden çıkmadan oylarını kullanabiliyor.

Engelli bireylerin sosyal hayata katılımı için yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Adalet ve Kalkınma Partisi 81 ilde olduğu gibi Sivas’ta da seyyar sandıkta oy kullanmak isteyen seçmenler için başvuruları başlattı.

Engelli veya hastalığı nedeniyle yatağa bağımlı olan seçmenlerin evine kadar oy sandığı götüren Adalet ve Kalkınma Partisi’nin seyyar sandık başvuruları, 4 Ocak Perşembe günü başladı. 17 Ocak Çarşamba günü sona erecek olan başvurular için vatandaşlar, Sivas İl Başkanlığı’nı arayarak talepte bulunabiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yargıya Mesajlar: "Yüksek Yargı Kurumları Arası İhtilaf Giderilmeli" Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yargıya Mesajlar: "Yüksek Yargı Kurumları Arası İhtilaf Giderilmeli"

31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri için sıkı bir çalışma sergileyen Adalet ve Kalkınma Partisi’nin çalışmaları vatandaşlardan tam not alıyor.