Sevgili ikizler ve yükselen ikizler bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Bir süredir yüksek olan enerjinizi pek çok alana yansıtmış olsanız da yaşadığınız heyecanlar ve koşuşturmalar sonucunda ufak tefek sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Her şeyden önce sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Ikizler

Gökyüzünün enerjisiyle de ulaştığınız kararlılık ve tutarlılık sayesinde adım attığınız projelerde büyük başarılar elde edeceksiniz. Yeni iş anlaşmaları imzalayabilir, tamamladığınız projelerde başarıya ulaşarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu noktada çevrenizdeki insanlara da oldukça dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı hislerinize de güvenmeyi unutmayın iç sesiniz ve sezgileriniz size neyin ne olmadığıyla ilgili doğru bilgiler verecektir

Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları Uyaralım Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları Uyaralım

Aşk hayatınızda ise bekar ikizler ve yükselen ikizler sizin için bir dönüm noktası olabilir! Gideceğiniz bir ortamda veya arkadaşlarınız vasıtasıyla ruh eşinizle tanışma ihtimaliniz oldukça yüksek. Gökyüzündeki enerji aşk hayatınızın iyileşmesi ve doğru insanı bulmanız için sizi destekleyecek.

Eğer bir ilişkiniz varsa ve bu ilişki içerisinde ufak tefek problemleriniz varsa partnerinizle birlikte kuracağınız diyaloglar sayesinde aşk hayatınızda giderek iyileşmeler mevcut olacak. Partnerinizden gelecekte ufak tefek sürprizler olabilir.