Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar sorumluluk bilinciniz ve mantıksal adımlarla aldığınız bir gün olacak.

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar; insanlarla ilişkilerin daha iyi bir hal alabilir. Daha keyifli sohbetler, daha güzel konuşmalar gündeme gelebilir. Bu sabah önceki dönemlerdeki sıkı çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız.

Sivas’ta Şiddetli Fırtına Bekleniyor! Sivas’ta Şiddetli Fırtına Bekleniyor!

Oğlak-1Sorumluluk bilinciniz ve mantıksal adımlarla aldığınız bir gün olacak. Hayatınızı değiştirecek bir planlamanın içinde bulabilirsiniz. Akşam saatleri için her ne kadar plan yapmış olsan da evinde yalnız başına vakti geçirmek isteyebilirsin.  Konuşmaktan kendinizi ifade etmekten çekinmeyin.

Sorunları konuşarak çözebilirsiniz. Bunun için adım atan ilk taraf siz olun. Maddi açıdan değişikliğe gidebilir, farklı tutumlar izleyebilirsiniz. Bilinmeyen insanlardan bazı garip bağlantılar, bugün karşınıza çıkabilir. Suratınıza kapanan telefon çağrıları veya boş e-postalar bu kişinin kim olduğunu ve sizden ne istediğini merak ettirebilir. 

Bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmanız sizi mutlu ediyor. Aşk hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizde tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Partnerinizle diyalogunuzda daha dikkatli ve anlayışlı olmalısınız. Sorunları içinize atmak yerine birlikte olduğunuz kişiyle paylaşmayı deneyin.