Sevgili yengeçler ve yükselen yengeçler, bugün içsel dünyanıza dönmek isteyebilirsiniz.

Bir müddet kendi dünyanıza çekilmek, kendinizle veya partnerinizle vakit geçirmenizi tavsiye ederim. Çünkü aradığınız huzur hem kendi içinizde hem de partnerinizi olabilir. Kendi hobilerinizi tespit etmek ve hayallerinizin fısıltısına kulak vermek size doğru yolu göstrecek. Hayallerinizi ve hedeflerinizi önemsemeli ve bu doğrultuda adım atmalısınız. Bu sayede gerçek mutluluğa da adım atmış olacaksınız.

Ev Sahipleri Şimdi Yandı: 400.000 Kişiye Rekor Ceza Geliyor! Ev Sahipleri Şimdi Yandı: 400.000 Kişiye Rekor Ceza Geliyor!

Yengeç

İş ve eğitim hayatında isteksizlikleriniz olabilir. Duygusal yüklerinizden kurtulduktan sonra iş ve eğitim hayatınızdaki hareketlenmeler yeniden başlayacak. Bu nedenle kendi isteksizliğin sizin moralinizi bozmasın. Çünkü çok yakında parlama zamanı size gelecek.Partnerinize zaman ayırarak duygu ve düşünclerinizi paylaşmak ikinize de iyi gelecek ve böylece birbirinizi daha iyi tanıyacaksınız. Birbirinizin bilmediğiniz yönlerinizi keşfedecek ve ilişkileriniz giderek güçlenecek.

Tüm bu duygusal sorunların üzerine partnerinizle kısa bir tatil yapabilirsiniz. Bu kısa tatil hem size hem partnerinize hem de ilişkinize büyük bir yatırım olabilir.

Herkesi mutlu etme çabanızdan dolayı yaşanacak bu problemlerin sorumluluğunu kendi üstünüze almak isteyebilirsiniz. Ancak bu manevi yük size ağır gelebilir. Bu yüzden bütün sorumlulukları siz üstlenmemelisiniz. Zira Ayın koç burcunda olması nedeniyle duygusal yükleriniz daha ağır olacak ve bu sorumlulukları taşımak size çok ağır gelecek. İçsel dengenizi bozabilir. Bu nedenle tüm sorumlulukları siz üstlenmemelisiniz.