Sivas 4 Eylül Taha Akgül Spor Salonu, 23-24 Mart tarihlerinde Gençler Ferdi Satranç müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Satranç İl Temsilciliği'nin 2024 yılı faaliyet programı yer alan bu önemli turnuva genç satranç severleri bir araya getirecek.

Satranç (2)

Satranç İl Temsilciliği’nin 2024 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Satranç  müsabakaları bugün ve yarın yapılacak. 4 Eylül Taha Akgül Spor Salonu çok amaçlı tesiste yapılacak karşılaşmaların 6 seans üzerinden yapılması bekleniyor. Sivas bölgesi satranç hakemlerinin görevler yapacağı il birinciliğinde kadın ve erkek sporcuların ortaya koyacakları tempolar merak ediliyor.  

S A T R A N Ç

Yüzmede Vize Yarışı Heyecanı Sürüyor Yüzmede Vize Yarışı Heyecanı Sürüyor

İl birinciliğinde genel madalya ile birlikte kadınlarda dereceye girecek sporculara madalya verilecek. Satranç İl Temsilcisi Hasan Yıldırım, Gençler Satranç  müsabakalarına katılımın yüksek olmasını beklediklerini söyledi. İl temsilcisi Yılmaz, il birinciliğinde yer alacak sporcularına başarılar diledi. Öte yandan satrançta her hafta bir etkinliğin yapılması dikkat çekiyor.