Sevgili yay ve yükselen yaylar kendinizi iyi hissettiren şeyin peşinden gitmek isteyeceksiniz.

Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak! Fiyatına İnanamayacaksınız: Artık Adet ile Alınacak!

Sevgili yay ve yükselen yaylar; eğer canını sıkan bir konu varsa bunu açıkça dile getirmelisin. Etrafında sana yanlış yapıldığını düşünüyorsan konunun muhatabı ile iletişime geçmeli ve bir çözüm yolu aramalısın.

Yay-1Bugün maddi açıdan zorlanacağınız bir gün olacak. Kariyerinizle ilgili yeni planlar yapmayı düşünüyorsanız, bu planınızı bir süreliğine erteleyin.  Kaygılı olduğun konularda şans yüzüne gülecek.

Ne zamandır beklediğin bir olay nihayet sonuçlanıyor. İnsanlara karşı takındığın eleştirel tavır yanlış anlaşılabilir. Sahip oldukları ile sizin değerinizi ölçmek isteyenlere en güzeli cevabı veriyorsunuz. İş yerinizdeki arkadaşlarınızla eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz.

Fiziksel olarak daha da güçlü olman olası bugün. Kendinizi iyi hissettiren şeyin peşinden gitmek isteyeceksiniz. Aşk hayatında Duygularınıza sahip olduğunuz müddetçe bazı olayları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.  Partneriniz sizin için özel bir şey hazırlıyor. Art niyetli olan birisiyle ortak bir proje içinde olmanız mümkün.  Bu konuda size yapılan uyarılara kulak verin.