Sevgili terazi ve yükselen teraziler yetenekleriniz takdir edilmediği için işinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Henüz çok erken.

Sevgili terazi ve yükselen teraziler;içindekileri dışarı aktarmak için güzel bir gün olacak. Maddi konularının ön planda olduğu bir gündesin. Kendinizi ifade etme konusunu hala aşamadınız.

T E R A Z İ-6Bu nedenle etrafınızdaki sevdiğiniz kişilerden yardım alabilirsiniz. Güne ne kadar hareketli başlasan da senin dışında gelişen olaylar, işlerinin yavaşlamasına neden olabilir. Etrafındaki olan olaylara serinkanlı ve objektif yaklaşman senin etkilenmemene yardımcı olacaktır.

ARAMIZDAN AYRILANLAR 17 NİSAN 2024 ARAMIZDAN AYRILANLAR 17 NİSAN 2024

 Ailenden alacağın güzel bir haberle içindeki umudun yeniden yeşerdiğini hissedebilirsin. Bugün şans sizden yana gözüküyor. Aşk hayatınızdaki sorunlar şu anda duygusal güveninizi sarsabilir.

Duygularınızda artan arayışlar sizi tatminsiz yapabilir. Geçmişte hala aklınızda takılı kalan olayları çok fazla düşünüp kendinizi mutsuz etmeyin, bazen çözüm zamanla kendiliğinden gelir.

Umutsuzluk zamanı değil. Ruh halinizi bazı sağlıklı faaliyetlerle güçlendirebilirsiniz. Daha önce de bu gibi anlar yaşadığınızı hatırlayın ve bu kötü dönemin eninde sonunda biteceğini anlayın.Çevrenizdekilerle iletişim kurarken dikkatli olmalısınız. Yetenekleriniz takdir edilmediği için işinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için henüz çok erken. Maddi açıdan para  harcarken kendinizi biraz daha dur demeyi bilmeye  ihtiyacınız var.