Sevgili aslanlar ve yükselen aslanlar bugün sosyal hayatınız ön planda olabilir.

Güneş ve Neptün'ün kavuşmasıyla birlikte kalbinizin derinliklerine inmek isteyebilirsiniz. Gökyüzündeki bu kavuşum bekar aslan burçları için yeni bir aşka işaret ederken, ilişkisi olan aslan burçları içinde büyük bir önem taşıyor olabilir.

Naci görür uyardı! Tokat ve Sivas Dikkat! Naci görür uyardı! Tokat ve Sivas Dikkat!

Aslan

Aşk hayatınızda ufak tefek pürüzler meydana gelebilir. Partnerinizle yaşayacağınız sorunlarda dikkatli adımlar atmalı, sakin davranmalı ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Aksi takdirde aşk hayatınızda uzun vadede sizi üzecek kararlar alabilirsiniz. Bu nedenle de özellikle ani kararlar vermemeye özen göstermelisiniz.

Kariyerinize odaklanmak için daha iyi bir gün olabilir. İş hayatınızdaki yetenekleriniz ve liderlik potansiyeliniz ile birlikte çalışma arkadaşlarınızla elde edeceğiniz başarılar sayesinde yükselişe geçeceksiniz. Haftanın bu son gününde kariyerinize ilişkin yeni fikirler ve yeni hedefler oluşturabilirsiniz. Bu sayede de geleceğin seyrini bile değiştirebilirsiniz.

Finansal konularda da elde edeceğiniz başarılar sayesinde yükselişe geçecek gibi görünüyorsunuz.

Yatırım fikirleriniz varsa mantıklı adımlar atarak doğru kararlar verdiğiniz takdirde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.