Sevgili akrep ve yükselen Akrepler En iyi şekilde görünmek istiyorsanız, sadece kendiniz olun.

Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı! Almayan Kalmasın: Sosyal Desteklere Yüzde 110 Zam Yapıldı!

Sevgili akrep ve yükselen Akrepler; düşüncelerini beyan etmek için etrafındakilerin sana soru sormasını beklememelisin. Geçmişte geride bıraktığını düşündüğünüz bazı anıların bugün yeniden canlanma durumu söz konusu olabilir. 

Akrep-1Hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsanız ilişkilerinizdeki baz alan düşünceleriniz olabilir.  Kendi halinizde kaldığınızda sizi gerçekten neyin etkilemesi gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Bugün kendinizde fiziksel olarak olumlu dokunuşlar yapın, özellikle de dış görünüşünüzde. En iyi şekilde görünmek istiyorsanız, sadece kendiniz olun.

Bu dönemde yeni bir borca girmemeye çalışın. Kariyer hayatında daha önce çıkmayan fırsatlar bugün önüne serilebilir. Şu sıralar işleri ciddiye alan tek kişi sizmişsiniz gibi hissedebilirsiniz.

 Grup çalışmalarından kaçınmak daha iyi olabilir. Birçok davet alacak ve değişik eğlence ortamlarında bulunacaksınız. Her şeyinizin farklı olmasını istiyorsunuz. Sabırlı olmanızda fayda var. Geçmişte yaşadığınız eski tartışmaların ne o zaman ne de şu anda artık önemli olmadığını anlıyorsunuz. Partnerinize olan duygularınızı belli edememek yüzünden zor bir gün geçirebilirsiniz. Bu konudaki çekimserliğiniz partnerinizi kırabilir ve yanlış anlaşılmanıza neden olabilir.