Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar; tam olarak ne istediğini ve nasıl hissettiğini söylemezsen, beklemediğin sonuçlar ortaya çıkabilir.

Oglak 1

Güney Kore'den Gelen Misafirler Nevşehir İtfaiyesini Ziyaret Etti Güney Kore'den Gelen Misafirler Nevşehir İtfaiyesini Ziyaret Etti

İletişimde çok net ve açık olman gereken bir gün. Hayal ve hedeflerinize ulaşmak için cesur adımlar atmaktan korkmayın. Çok eski bir arkadaşınla karşılaşacak, bir kahve eşliğinde hayatlarınızdaki değişimler üzerine konuşacaksınız. Ne hissettiğiniz kadar hislerinizde neyin etkili olduğunu da iyi bilmelisiniz. Dostlarınla zaman geçirmek keyifli ve size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. 

Aşk hayatınızda aldığınız kararların arkasında durmanız önemli olacak. Partneriniz sizden beklenti duyabilir ve bu beklentileri karşılamaya hevesli olabilirsiniz. Kendinize kurduğunuz dünya giderek genişliyor. Maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayat her zaman aynı zamanda akmaz. Bazen yaşadığınız koşullara uyum sağlamakta zorlanabilir bu duruma içten içe üzülebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirmek amacıyla bir şeyler yapmalısınız.