Sevgili kova ve yükselen kovalar; kendini çok enerji dolu hissedeceğin ve birden fazla meseleyi çözmek için harekete geçeceğin bir zamandasın.

Etrafındaki insanlarla arandaki mevzuları oturup düşünmen, değerlendirmen daha kolay olabilir ve bazı konularda daha rahat yol alabilirsin.  Bugünlerde biraz gergin olabilirsin. Dürüst ve üretken bir şekilde hareket ettiğinizden emin olana kadar kendinize karşı fazla suçlayıcı olmayın.

MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Güneykaya Beldesi İçin Çalışmalarını Sürdürüyor MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Güneykaya Beldesi İçin Çalışmalarını Sürdürüyor

Kova 1

Kendine olan güvenin, cesur kararlar almanı sağlayabilir. Kendinize yeteri kadar zaman ayırmadığınızı düşünebilirsiniz. Endişeli hissettiğiniz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Kariyer hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir.

Hayatınızda ertelediğiniz bazı şeyler varsa bunları artık ertelememenin tam zamanı. Bir süredir sevdiğin ve ilgi duyduğun hobilerine öncelik verebilirsin. Sosyal hayatınızda ve aşk hayatınızda uyumlu bir ilişki içindesin. Hayatta bazen en sevdiğiniz kişilerle de zor zamanlar yaşayabilirsin. Bugünlerde dostlarınız sizi biraz zorlayabilir. Kalbinizde birisi yoksa davet edildiğiniz bir yerde, birisiyle tanışacaksınız. Çekim kuvveti yoğun olan bu kişi ile tanışma yoluna gireceksin.