Ters Yön Cinneti: Sürücü Orta Şeritte Bekleyip Tepki Gösterdi Ters Yön Cinneti: Sürücü Orta Şeritte Bekleyip Tepki Gösterdi

Yozgat'ta kaçak sigara ve alkol operasyonu gerçekleştirildi. Gaziantep'ten Yozgat'a gelen bir şehirlerarası yolcu otobüsünde yapılan aramada, bir yolcudan bin 20 paket bandrolsüz kaçak sigara ve 6 litrelik kaçak alkollü ele geçirildi.

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı, kaçakçılıkla mücadele çalışmaları kapsamında Gaziantep'ten Yozgat'a sefer yapan bir yolcu otobüsünü Boğazlıyan ilçesinde durdurdu. Jandarma ekiplerinin yaptığı aramada, MH isimli yolcunun bagajında ​​ve bin 20 paket bandrolsüz kaçak sigara ile 6 litrelik kaçak alkol bulundu.

Kaçak kaçaklar gözaltına alınırken, şüpheli MH hakkında adli işlem başlatıldı. MH'nin jandarmadaki sorgusunun ardından sevk edilmesi adli makamlar tarafından tutuklanıp tutuklanmayacağına karar verilecek.

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı, kaçakçılıkla mücadeleye kararlılıkla devam edeceği ve bu tür yasa dışı faaliyetlerin göz açmayacağını bildirdi.