Gemerek Güreşte Gümbür Gümbür Geliyor Gemerek Güreşte Gümbür Gümbür Geliyor

Sivas Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü U17 kız futbol takımında yarın deplasmanda oynanacak Erzincan Gençlergücü müsabakası hazırlıkları bugün yapılacak idmanla devam edecek.

Sivas Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Kızlar U17 Futbol takımı, yarın Erzincan Gençlergücü ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına bugün  yapacağı antrenmanla devam edecek. Bugün yapılacak antrenmanla Erzincan Gençlergücü müsabakası hazırlıklarını tamamlayacak  Yiğido Kızlar, bu maçtan da galibiyetle ayrılmak istiyor.
Grup Maçlarına Başarılı Bir Başlangıç Yaptılar
Sivas'ı, Kızlar U17 Futbol Türkiye Şampiyonası grup maçlarında temsil eden Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü, gruptaki ilk maçında Erzincan Gençlerbirliği'ni 4-2 mağlup ederek grup oyunlarına başarılı bir başlangıç yaptı. Yiğido Kızlar, ikinci karşılaşmasında sahadan galip ayrılıp tur atlamak istiyor.
Ümmühan Susuz: "U17 Türkiye Şampiyonası'nda Üst Turlarda Yer Almak İstiyoruz"
Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Antrenörü Ümmühan Susuz, ekip olarak U17 Türkiye Şampiyonası'nda üst turlarda yer almak istediklerini ifade etti. Susuz, Erzincan Gençlergücü maçının kendileri için önemli olduğunu ve bu maçtan da galibiyetle ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Erzincan Gençlergücü - Sivas Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü maçı yarın Erzincan Ülkü Stadyumu'nda saat 14'te başlayacak.D7Ad31A7 7429 44F6 9504 9Ba6B85447Ec9B073Ac7 B858 4054 8C8D 30E17B03Ff4F

Muhabir: Çetin polat