Seçim maratonun başlamasıyla birlikte siyasi partiler belediye başkan adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Sivas’ta birçok siyasi parti belediye başkan adayının tanıtımını tamamlayıp seçim çalışmalarına start verdi. Sivas Belediye Başkan Adayını henüz açıklamayan Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan Adayı ise seçmenler tarafından merak ediliyor. Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’nin çalışmaları tamamlaması ile Sivas Belediye Başkan Adayının önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.

2023 yılının Kasım ayında 49 belediye başkan adayını açıklayan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Sivas’ın Gemerek İlçe Belediye Başkan Adayı Sezai Çelikten ve Ulaş Belediye Başkan Adayı Hüseyin Karabağ’ın adını da seçmenlere duyurmuştu.

Sivas’ın 2 ilçesinin belediye başkan adaylarının belli olmasıyla birlikte her geçen gün seçmen sayısı artan Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan Adayı merak edilmeye başlandı.

Balıkesir'de Kadın Gazeteciye Şiddet: TİMBİR Saldırıyı Kınadı Balıkesir'de Kadın Gazeteciye Şiddet: TİMBİR Saldırıyı Kınadı

Aday Fatih Kalkan Mı Olacak?

Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi, Sivas Belediye Başkan Adayı ile ilgili çalışmalarına devam ederken Belediye Başkan Adayının Sivas İl Başkanı Fatih Kalkan olacağı iddia edildi.

İl Başkanı Fatih Kalkan ile ilgili iddianın üzerine seçmenler gözünü aday ile henüz bir açıklama yapmayan Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’ne çevrildi.