Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Milletvekili Hakan Aksu, Sivas Medya Center’ı ziyaret ederek Memleket Sivas Gazetesi'nin Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ile bir araya geldi. Ziyaret kapsamında çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Vekil Aksu, meclis çalışmalarının arasında Sivas'a zaman ayırarak, belediye başkanları ve muhtarlarla görüşmeler gerçekleştirdi. Ardından Sivas Medya Center bünyesi altında bulunan internet haber sitemizi ve Memleket Sivas Gazetesi'ni ziyaret etti.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 17.06.19

Kayseri'de Empati Parkuru ile Farkındalık Oluşturuldu Kayseri'de Empati Parkuru ile Farkındalık Oluşturuldu

Milletvekili Hakan Aksu, Gazete Yazı İşleri Müdürü Melda Geneş ve yazı kadrosuyla çeşitli konularda istişarelerde bulundu. Bu kapsamda, 31 Mart yerel seçimleri, AK Parti Genel Merkezi'nin seçimlerden sonra Sivas'a bakış açısı, yerel yönetimlerdeki çalışmalar ve sağlık sorunları gibi konular ele alındı.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 17.06.18 (1)

Vekil Aksu, seçmenlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a güvendiklerini ancak yerel yönetimler konusunda uyarılarda bulunduklarını dile getirdi.

AK Parti Sivas Milletvekili Hakan Aksu'nun, ekibimizin sorularına verdiği yanıtlar, bu hafta içinde okuyucularla paylaşılacak.

Sivas Milletvekili Hakan Aksu, ekibimize objektif ve tarafsız yayın anlayışından ötürü teşekkürlerini ileterek, başarılar diledi.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 17.06.18 (2)