Şimşek yayımladığı mesajda; "Sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını uğurlarken, kardeşlik ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bilindiği gibi millî ve manevi bütünleşmenin en üst düzeyde yaşandığı, bayramlar; umudumuzu ve mutluluğumuzu artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren en güzel günlerdir.

Ticari Araç Vince Çarpışması Sonucu 3 Kişi Yaralandı, 1'i Ağır Durumda Ticari Araç Vince Çarpışması Sonucu 3 Kişi Yaralandı, 1'i Ağır Durumda

Bayramlar; insanların birbirleriyle olan dargınlıklarının giderildiği, aile bağlarının kuvvetlendiği müstesna günlerdendir.  Dayanışma gibi yüce bir duygunun tezahür ettiği bu kutsal günlerde, bizleri bir arada tutan değerleri yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz.

Whatsapp Image 2024 04 08 At 15.01.24

Bu bağlamda; sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bayramlarda bugün hepimize düşen görev ise, bu kutsal günlerin ruhuna uygun şekilde; muhtacın yanında olmak, yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlılara ziyarette bulunmak, gönüller almak ve bayram sevincimize onları ortak etmektir.  

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramımızın ilimize, ülkemize sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesini diliyor, nice bayramlara daha erişmemiz temennisiyle; tüm Sivaslı hemşehrilerimin bayramını kutluyor; selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.