Vali Münir Raif Güney İlkokulu'nda 1-F sınıfında yer alan, "Yaşadığımız Yer Eskişehir", bir kültür etkinliği ile hem eğlendiler hem de öğrenecekler. Etkinlikte, Eskişehir'in meşhur lezzetlerini tadarak şehre bilgileri pekiştirdiler.

Sınıf öğretmeni Elif İlbars ve velilerin özenle hazırlanmış çibörek ve met helvası, dağıtımları keyifli bir seçenekler sunarken aynı zamanda Eskişehir mutfağının da tanıtımına yer verildi. Öğrenciler, bu lezzetleri tadarken Eskişehir'in tarihi ve kültürü hakkında da bilgi edindiler.

Sivas'ta Çiftçiler Tarafından Masumiyet Ve Saflığın Simgesi Olarak Adlandırılan Şakayık Çiçeğinin Hasadı Başladı Sivas'ta Çiftçiler Tarafından Masumiyet Ve Saflığın Simgesi Olarak Adlandırılan Şakayık Çiçeğinin Hasadı Başladı

Etkinliğe katılan veliler de ilgi çekici bu güzel deneyimden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını dile getirdiler. Okulda bu tür kültür ve sanat etkinliklerinin sık sık düzenlenmesi temennisinde bulunan veliler, bu sayede hem şehre hem de bilgiyi pekiştirebileceklerini hem de keyifli vakit geçirebileceklerini belirttiler.