Sivas’ta, Ankara Milletvekili Osman Gökçek’in koordinesinde gerçekleştirilen temayül yoklamasında üyelerden isten 2 isime verilen yanıtlar kamuoyunda merak uyandırıyor.

Fidan Yazıcıoğlu Hanımlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen yaklaşık 800 üyenin oy kullandığı temayül yoklaması 16:00’da sona erdi.

Üyelerden yoğun katılım olduğu gözlerden kaçmazken Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas Teşkilatı’nda ismi geçen belediye başkan aday adaylarından hangisinin isminin daha fazla yazıldığı merak ediliyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kalesi konumunda olan iller arasındaki yerini koruyan Sivas’ta genel merkezin göstereceği aday yeni Sivas Belediye Başkanı olarak görülürken parti içerisinde kimlerin isminin geçtiği konusunda kamuoyunda meraklı bekleyiş devam ediyor.

112 Acil Çağrı Hizmetleri Değerlendirmesi Sonucu Merak Konusu 112 Acil Çağrı Hizmetleri Değerlendirmesi Sonucu Merak Konusu

Aralık ayına girilmesiyle 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmaların hız kazanacağı düşünülürken gözler, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Sivas için göstereceği adaya çevrildi.